Sezoni 4 - Episodi 19 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 19

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 19

749

Colti i lutet Zekes që ta kthejë Falcon në një Titan. Ndërkohë, ushtarët dhe Titanët përballen në një betejë teksa Ereni ka vështirësi të krijojë kontakt me vëllanë e vet.