Sezoni 4 - Episodi 18 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 18

802

Titani Bishë i bashkohet betejës, por Gjenerali Magath është i vendosur që ta heqë qafe. Ndërkohë, teksa qyteti është mes flakëve, Colti dhe Gabi nxitojnë të shpëtojnë Falcon që po mbahet peng prej Jaegeristëve.