Sezoni 4 - Episodi 15 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 15

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 15

800

Një kthim në të shkuarën për të parë vështirësitë që ka hasur Zeke për t'u bërë Luftëtar. Planet e tij për t'i dhënë fund vuajtjes së Eldianëve vijnë nga një miqësi që ka krijuar në fëmijëri.