Sezoni 4 - Episodi 14 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 14 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 14 (I FUNDIT)

2089

Çdo marrëveshje e dëshpëruar. Çdo premtim i thyer. Çdo vrasje e përgjakshme. Të etur për të lënë pas të kaluarën e tyre të errët, Byrdët bëjnë një përpjekje përfundimtare për liri.