Sezoni 4 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 14

14561

Barry takon një femër të fuqishme aftësitë e së cilës mund të ndihmojnë në betejën kundër DeVoe. Ndërkohë që DeVoe ka objektiv këdo që ishte në autobus, Ralph vendos të heqë dorë nga puna e heroit dhe synon vetëm të mbijetojë.