Sezoni 4 - Episodi 13 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 13

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 13

1839

Omari i bën presion Martyt që të pastrojë më shumë para, por Ruthi dëshiron ta mbajë të pastër kazinonë e saj. Wendy shkon në ekstreme për të mbajtur fëmijët e saj.