Sezoni 4 – Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 12

14562

Njeriu i pabesueshëm zvogëlues - Një meta që mund të tkurrë çdo gjë që prek,lufton kundër ekipit të Flashit. Cisco dhe Ralph janë kapur në zjarr dhe janë zvogëluar në versionet miniaturë të tyre. Cecile kupton se shtatëzania e saj ka shkaktuar që ajo të ketë kompetenca të përkohshme dhe zbulon se ajo mund të dëgjojë mendimet e njerëzve të tjerë, gjë që e zhgënjen Joe-in. Ndërkohë, Barry takohet me dikë me një lidhje misterioze me Henry Allen.