Sezoni 4 - Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 12

2047

Nathani zemëron Wendyn duke i bërë Charlottes dhe Jonahit një ofertë befasuese. Ruthi përpiqet të fshijë të kaluarën e saj me një asistim nga Charles Wilkes.