Sezoni 4 – Episodi 11 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 11

14519

Një kriminel i njohur kthehet për të terrorizuar qytetin Central. Ralphi duhet të ngrihet për të mbrojtur të pafajshmit ndërsa Barry kërkon forcën për ta mbajtur optimizmin e tij të gjallë përballë rrethanave të tij.