Sezoni 4 - Episodi 11 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 11

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 11

2264

Uendy miqësohet me Camilën dhe e përdor atë për të kthyer donacionet e Shau Medical, përkundër kundërshtimeve të Martyt. Pasi ribashkuan bosin e kartelit Omar Navarro me motrën e tij që u përpoq ta vriste dhe që tani mund ta pasojë atë si shef i kartelit, Marty ndjen se nuk e përballon dot më karakterin e së shoqes dhe shfaq një anë të dhunshme që nuk e kishte treguar kurrë më parë. Ruthi, me ndihmën e Rachelës dhe të Jonahut, nis punën për të marrë kazinonë...