Sezoni 4 - Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 10

2300

Marty përpiqet të marrë sa më shumë informacione mes njerëzve të Navarros, por pas një mashtrimi të zbuluar, do t’i duhet të marrë një vendim të pamëshirshëm. Ruthi i kërkon ndihmë Frank Jr., ndërkohë që Uendy, edhe një herë tjetër gjendet pa rrugëdalje, pas kokëfortësisë së shefes së Shau Medical...