Sezoni 4 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

1182

Teksa lufta mes Marleyt dhe Aleancës Lindore vjen drejt fundit pas katër viteve, një grup Luftëtarësh nisin betejën mes tyre për të trashëguar fuqitë e Titanit të Armatosur.