Sezoni 4 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

16080

Epoka e re e Las Encinas fillon me një drejtor të rreptë dhe tre studentë të rinj. Ndërsa përpiqeshin të provonin veten në provim, Omari dhe Samueli ndihmohen nga miqtë e tyre.