Sezoni 4 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

54848

Janë Krishtlindjet dhe Tom Shelbi merr një letër që e bën atë të kuptojë që ai dhe çdo pjesëtar tjetër i familjes janë në rrezik. Ai e di që është koha që familja e tij të harrojë diferencat midis tyre dhe të përballen me armikun së bashku.