Sezoni 3 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 9

19529

Barry niset për në Tokën 3 për të marrë këshilla nga Jay Garrick se si të ndalojë Savitar; Wally i tregon Barry se është stërvitur me H.R .; Plagët e vjetra rihapen ndërsa Cisco përballet me Krishtlindjen e parë pa Dante.