Sezoni 3 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 8

27133

Xhenaro dhe Shanel arrijnë një marrëveshje mbi armët. Pas paralajmërimit nga Federata, Enco dhe banda i sfidojnë hapur. Valerio afrohet gjithmonë e më shumë me Enzon dhe bën veprime të papritur