Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

19386

Pasi grupi i Jamiet bën një lëvizje tek të rinjtë e Summerhouse, Jaqu dhe Drisi fillojnë rekrutimin. Modie jep një urdhër, por Jammie vazhdon me planin e tij.