Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

24520

Shpallet fituesi i bursës Columbia dhe Nadia merr një vendim interesant për të ardhmen e saj. Shqetësimi i Samuelit për Carlën shkakton probleme mes tij dhe Valerios.