Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

7068

Teresa ikën nga Evropa dhe fillon e freskët në Feniks, Arizona, ku ajo duhet të merret me një komision të bosëve të kartelit dhe një sherif lokal të korruptuar.