Sezoni 3 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

24089

Guzmani ballafaqohet me babanë e Nadias. Romanca të reja lindin kur Lu bën një festë për Ditën e Shën Valentinit. Rebeka tundohet nga një mënyrë e lehtë për të bërë para që të mos përjashtohet nga shkolla.