Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

50231

Tommy planifikon një grabitje, por Polly shqetësohet, sepse ai do vrasë At Hughesin dhe i rrëfehet një prifti. Tommy fle me Tatianan, e cila tregon anën e saj të rrezikshme dhe ai i shpreh dyshimet e tij ndaj saj në lidhje me Hughesin. Prej rrëfimit të Pollyt, Tommy kapet, rrihet dhe detyrohet të pranojë një marrëveshje, duke mos patur zgjedhje, por tradhton rusët për të shpëtuar familjen e tij.