Sezoni 3 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 4

20652

Mjeshtri i Pasqyrave bashkohet me partneren e tij të vjetër, Top, dhe kërkon të hakmerret me Snart; Jesse i bashkohet ndjekjes, por vendimi i saj për të mos iu bindur urdhrave të Barry përfundon me pasoja të tmerrshme.