Sezoni 3 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

24833

Polon e ngacmojnë në shkollë. Samueli anashkalon ofertën e policisë ndërsa ai dhe Rebeka bëhen më të afërt. Ander dëshiron të heqë dorë nga trajtimi i tij.