Sezoni 3 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

51935

uke iu kundërpërgjigjur veprimeve të italianëve, Tommy ndjek rrugën e hakmarrjes, e cila e çon në një vend të errët dhe kërcënon të shkëpusë familjen. Ndërkohë, ai thur planet për misionin e tij me rusët, ai kupton se ka një tradhtar në rrethin e tij.