Sezoni 3 – Episodi 22 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 22

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 22

16070

Berri zgjedh të përdorë çdo mjet të nevojshëm për të shpëtuar gruan që dashuron. Fleshi kërkon ndihmë tek Kapiteni Ftohtë.