Sezoni 3 - Episodi 21 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 21

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 21

1070

Ereni i lidh bashkë të gjitha copëzat nga historia e babait të tij. Nëse Grisha do paguajë për mëkatet e tij, ai duhet të luftojë për liri dhe të mbajë qëndrim.