Sezoni 3 - Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 20

945

Një rikthim në kujtimet e Grishës i tregon Erenit sekretet që babai i tij po fshihte, bashkë me atë që çoi në vdekjen e mamasë së tij.