Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

21434

Dushane kthehet në Londër. Jamie merr një vendim të rrezikshëm. Para lirimit nga burgu, i dënuari Sully provokohet nga një i burgosur.