Sezoni 3 – Episodi 15 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 15

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 15

17787

Duke u stërvitur me Berrin, Ualli fillon të ketë vizione të Savitarit, të cilat i fsheh nga grupi. Një sekret kërcënon marrëdhënien e Berrit me Irisin.