Sezoni 3 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 14

17350

Berri dhe skuadra udhëtojnë për në Tokë-2, për të shpëtuar Herrin nga qyteti Gorilla, ku ata kapen dhe dërgohen tek Grodi, i cili pretendon se ka nevojë për ndihmën e tyre për të ndaluar Solovarin.