Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

30001

U VENDOS AUDIO ORIGJINALE! Carla merret në pyetje për vrasjen e një studenti në një festë. Ajo përballet me Polon në gjyq. Ander ka një problem shëndetësor. Nadia takon një student të ri.