Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

25010

Reverse-Flash thumbon Kid Flash, dhe e paralajmëron për pasojat nëse Barry vazhdon të harrojë jetën e tij të vjetër; kur vjen katastrofa, Barry duhet të vendosë nëse duhet të jetojë si Barry Allen apo të kthehet në universin e tij si The Flash.