Sezoni 2 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

6600

Lois falenderon Lanën që mbështeti Jonathanin kur atë e ngacmojnë për anulimin e sezonit të futbollit; Largimi i papritur i Jordanit në ditën e zgjedhjeve për kryebashkiakun e radhës e lë Sarën të tronditur.