Sezoni 2 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

8952

Marty gjen rrugëzgjidhjen për të hequr kërkesat e Snellsave. Charlotte punëson një avokate për ndarjen. Byrdet marrin vendimin për kazinonë, por pranojnë sakrifica të mëdha. Surpriza tek çifti i Snellsave.