Sezoni 2 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 9

30277

Analisa kërkon që zonën e Xhuxhit, Shtatë Pallatet, ta marrë djali i saj që do të dalë nga burgu, Leluço. Por djemtë e Vikolos nuk janë dakord sepse e duan për vete dhe hynë në luftë me Analisën...