Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

6534

Lois, Clark dhe Natalie vënë re një ndryshim në sjelljen e John Henryt dhe kanë frikë se mund t'i ketë ndodhur diçka. Kyle kalon një moment të vështirë me Lanën ndërkohë që shkon në shtëpi për të dërguar Sarën në shkollë.