Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

9668

Ftohen marrëdhëniet tek çifti Snells. Marty përpiqet të lirojë Rachelin nga gjithë hetimi. Jonah ndihmon mamanë për të detyruar Wilkesin të ofrojë mbështetjen e tij. Charlotte merr një vendim të rëndësishëm.