Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

6697

Supermani bashkohet me Andersonin për të hetuar Ally Allstonin. Loisi merr një lajm shumë të keq. Jordani i mban akoma mëri Jonathanit për gënjeshtrat e thëna.