Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

23094

Beri merr përsipër të shpëtojë Keitlin kur u rrëmbye nga Grod. Kisko planifikon një takim me banakieren e re të Xhiters. Peti mendon se Beri po i fsheh diçka.