Sezoni 2 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

23867

Në një mbrëmje bamirësie, zbulohen shumë të fshehta. Lu zbulon sekretin e Cayetanas, ndërsa Guzman fillon të ketë dyshime mbi vrasësin e Marinës.