Sezoni 2 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

31121

Xhuxhi, shoku i ngushtë i Çiros, dyshon se Princi po fiton në kurriz të Aleancës; Princi nuk hakmerret ndaj sulmit që i bëhet dyqanit të së dashurës së tij; Don Pietro kërkon të shfrytëzojë zënkat mes Aleancës për t'i vrarë një nga një...