Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

1432

Pas betejës, të gjithë mblidhen tek muri por me më shumë pyetje sesa përgjigje. Para se të ikë për në Trost për kujdes mjekësor, Reineri duhet të përmbushë atë gjë për të cilën ka ardhur.