Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

7550

Loisi i thotë Clarkut se ajo dhe Chrissy planifikojnë të bëjnë një zhytje më të thellë në Shoqërinë Inverse. Lana dhe Sara përpiqen të ngushëllojnë njëra-tjetrën pas përplasjes në festën e Sarës. Jordani vëren diçka të dyshimtë në çantën e librave të Jonathanit.