Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

1690

Kështjella e Utgardit bëhet copash teksa Ymiri lufton dëshpërimisht kundra Titanëve. Tani, Christa duhet të mbajë premtimin që ka bërë kohë më parë.