Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

3269

Një sinjal ka ardhur nga një alien në Nju Jork. Po a është një kurth? Harry është i frikësuar se alienët e tjerë nuk do e shikojnë ëmë si një alien por si një njeri pasi ai ka ndryshuar. Por ardhja e vajzës së Harrit ndryshon pikëpamjen e tij dhe i jep siguri.