Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

8045

Lana, Kyle dhe Sara përgatiten për 15 vjetorin e Sarës, por gjërat nuk shkojnë aq mirë sa kishin shpresuar. Clark e gjen veten duke luftuar me ndjenjën e fajit për atë që i ndodhi John Irons-it.