Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

9621

Aksioni i FBI-së i vendos të gjithë në lëvizje dhe mbetet për t'u parë besnikëria e të gjithëve. Frika nga FBI-ja dhe karteli pushton Ruthin teksa Snellsat nuk pranojnë t'i djegin fushat e tyre si fshehje provash.