Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

31479

Çiro do të takohet me Xhenaron për të bërë paqe me Sevastanot, por Pietro do që djali i tij ta vrasë Çiron për t'u hakmarrë për vrasjen e nënës...