Sezoni 2 - Episodi 4 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4 (I FUNDIT)

20200

Avokatja Rhianna përfaqëson Kaylan, por paralajmëron Dushanen se ka të ngjarë të bisedojë me policinë, Dushane dhe Sully rifillojnë një partneritet jo të lehtë.