Sezoni 2 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

10123

Lucy i thotë Lois se ajo duhet të largohet. Clark takohet me Johnin për kafe, ndërsa Lana mëson nga Emily se disa njerëz po kërkojnë në të kaluarën për ta përdorur kundër saj.